niedziela, 7 lipca 2013

Pomoc zmęczonym oczkom

Cześć dziewczyny!

Dość długo nie pisałam na moim blogu, ale winowajcą jest brak czasu i karuzela różnych zdarzeń;)

Po krótce jestem już oficjalnie nauczycielką w UK i poszukuję pracy w wyjątkowej szkole, bo w mojej gdzie pracuję teraz niestety ale nic ciekawego mnie nie czeka:(

Dość o pierdołach czas na recenzję żelu do oczu który w czasach stresu, nieprzespanych nocy i opuchniętych od płaczu powiek zawsze mnie ratuje, a owym żelem jest Flos Lek Żel ze świetlikiem lekarskim:


 Cena powalająca bo ledwie 7 zl, a produkt po prostu boski (nie ma się co dziwić bo wszystko co Polskie jest dobre;) ). Ten produkt ładnie chłodzi, eliminuje opuchliznę i zaczerwienienie wokół oczu, przynosi ulgę, a dodatkowo producent zapewnia że żel eliminuje powstawanie worków pod oczami (akurat tego problemu nie mam więc na ten temat nie mogę się wypowiedzieć). W wygodnym słoiczku znajduje się aż 10 gramów produktu. Stosuję go rano i wieczorem, i jestem bardzo zadowolona:)

Co sądzicie o żelach do oczu tej firmy? Już niedługo znów będę w Polsce więc na pewno wrócę z nowymi zdobyczami, może coś dobrego mi polecicie?

Pozdrawiam Was serdecznie,
Prettyington
xxx

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję serdecznie za odwiedziny i komentarze. Jeśli chcesz wiedzieć co dzieje się na moim blogu, dodaj mnie do obserwowanych.
Pozdrawiam serdecznie,
Prettyingotn